hapiky

Jste povahou člověk se srdcem na dlani, nebo vám mohou být všichni kolem vás ukradení?

Srdce na dlani dávej a já ti slíbím…
Je pošetilé ptát se někoho jaký je?

Nejlepší odpověď
Kepler

Povahou takový jsem, ale život mi od ostatních přinesl taková trápení, že už jsem velice opatrný.

Další odpovědi
quentos

Sice jsem to první, ale jinak jmenuješ dva extrémy, do kterých se málokdo vejde. Není snad většina lidí „něco mezi“?

elkon

Doba je taková, že se musíš spoléhat na sebe a své schopnosti. Kromě rodiny, mě nikdo nezajímá.

yuko

Mam srdce na dlani, ale ne pro kazdeho.

Kelt

Jedna věc je odpovídat v klidu na otázku a druhá je realita, zda bychom v každé situaci dokázali takto reagovat. Jiná věc je, když budeš king, budou tě všichni oslavovat a jiná, když tě bude pronásledovat celá vesnice a bude se tě snažit zabít. Jsou to taky extrémy, ale podívej se na problém trochu jinak.