Bídný červ

Jsou svobodní zednáři nebezpeční a schopní likvidovat, když je to zapotřebí?

Nazdárek. Takže tedy. Uchylují se svobodní zednáři k fyzickému násilí? Npř. v případě, že by se po nich někdo pídil, a snažil se odhalit členy tohoto bratrstva? A pokud ne, jsou výhrůžky typu ,,Neměl bys strkat nos tam kam nemáš,, plané gesto zastrašování, či jsou opravdu schopni dotyčnému znepříjemnit život.

Návod k anketě pod: Žádné definice z Wikipedie, zajímá mě Váš osobní názor.

Odpovědi
Vit Kouba

Jiné

Vše je zde o tom že po akci a reakce

Zdroj: http://gvkb.sweb­.cz/