FlAsh_7

Jsou lidé ve finančnim sektoru dobře placeni? Jaká tam je situace se mzdami?

Odpovědi
da ny

Když „udají“, prodají dostatek produktů u přepážek (a mají žaludek na to, aby to vnutili i těm, pro které to není výhodné), mají slušné odměny. Vždy jsou „vybrané produkty“, které je třeba přednostně prodat. To, že splní prodej jiných produktů je kritizováno, jako nedostatečné.
V mnoha bankách/peněžních ústavech je stres, tlak na prodej, semafor. Zaměstnanci se velmi střídají, hroutí a mnozí končí na psychiatrii. Někteří i v ID.
Vysokoškoláci s magisterským titulem mají o něco menší stres, starají se o vybrané klienty, malé a větší podnikatele atp. Na přesčasy se někde nehledí. Odměna je za prodej produktů.Vše se musí pečlivě zaznamenat a zpracovat do PC.
Takhle to vypadá na malých pobočkách (do úrovně okresu). Na centrálách je situace lepší, bez stresu (s menším). A téměř za stejnou práci daleko více peněz (30 – 40 tisíc čistého).
V závislosti na konkrétní bance. i co zpracovávají data, bez přítomnosti klientů mají práci klidnou. Studium při práci, další vzdělávání, bývá zaměstnavateli podporováno. Pravidelná školení a t eambuildingy, stravenky, benefity.

Tomáš1234

Platy ve finančním sektoru jsou nadprůměrné. Tohle platilo a platí stále.

Nicméně nadprůměrný příjem nemusí nutně znamenat „dobrý plat“.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.