Rokio

Jsou exoti exotičtí a pochází z exotických zemí?

Může i Čech starousedlík být exot?

Nejlepší odpověď
jirka F

Ano, na střední škole zahradnické se tak běžně označovali studenti na chovatelé exotických zvířat… maturitních oborů.

Další odpovědi
quentos

Ne nutně. Základní význam je sice přesně takový (člověk ze vzdálených cizích /zprav. jižních/ krajů – SSJČ), nicméně stále více se toto slovo používá v přeneseném významu „podivín“.
Takže ano, i našinec starousedlík může být exot.

elkon

To může napadnout jen „exota“ z Kauflandu, má na to totiž školu.

EKSOT123

Je to snadné. Stačí buď vypnout mozek, nebo naopak zapnout mozek. Někdy stačí zapnout jen svědomí. Nebo se usaď v Africe mezi pigmeos a taky tě budou mít za exota. (Ps.: Dávám ti samé dobré rady, jak pokračuje therapie?
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/blbec-je-blbec-a-blbcem-zustane