zjentek

Jestliže svět neovládne feminismus a duhový gender, ale typicky pravice, kdo pak pána podnikavého povede k poctivosti?

Kdo povede (rozuměj jako přinutí) pána velkomožného podnikavého, aby lidu přinášel kvalitní a zdravé, čili poctivé a tedy pracné a drahé produkty?

Já tomu nerozumím, nedokážu to pochopit… Zeptám se: KDO pánu podnikavému přikáže vidět druhé okolo lepší nežli sebe sama a podle toho k ostatním okolo svou výrobou/produkcí přistupovat??? Jaká/která síla (bez jakéhokoli diktátu) se mu o tohle postará? Protože pokud o tom kdokoli dosud neví, tak báchorky o svědomí a charakteru PRACOVAT NEBUDOU, ty SELŽOU a tedy jim věřící zůstanou smutní 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️… což je jednoduché, prosté. Čili, KDO/CO mu přikáže (???) a udá směr, kudy vede poctivost, aby sám nejdále došel?

Odpovědi
elkon

Spekulace.

led

Ten, kto si zachová slobodné myslenie a logiku života a dokáže presvedčiť ľudí.
Chcete meno?
V súčasnosti ho prikrytého masou podnikavcov ťažko odhaliť. Ale, ako povedal (v skutočnosti) Ján Sladký Kozina A kdybych měl být i oběšen, přece zemřu jako poctivý člověk!

malboris

Je lepší žit v matriarchátu, než-li si vychovat Pàna? Ve Feminismu a Femdom vidíte řešení ? špatně morálky ve společnosti?. Odpovím jako prostý člověk a z vlastní zkusenosti. Ano žena je motorem muže, zároveň však zkázou. Bohužel né k uspokojení vlastního ega, ale jejich potřeb je ochoten v životě udělat všemožné i zlé pro druhé. Kdo Pána naučí morálce, empatii, soucitu, hodnot??? No on sám, pokud je opravdový Pán. A lidstvo už není natolik hloupé aby si nechalo vše líbit