_136

Je zde někdo, kdo vlastní hodinky Apple Watch 3 5 6?

Jaké tímto mate osobní pozitivní a negativní recenze na Apple Watch?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Drap

NE

Michaela66

ANO

Ale leží v šupleti. Raději klasické…

malinak812

Mám Apple Watch series 3 a s těmi jsem zatím spokojen. Kupoval jsem si je přes bazar. Nebylo k nim žádné příslušenství krome nabíjecího kabelu, který stejně nefungoval, takže to jsem si musel nakonec dokoupit. Náhradní kabel se mi povedlo sehnat tady odtud – https://www.i­reminky.cz/na­bijecky-na-apple-watch/ a ten funguje skvěle. Ještě si na ně ale chci sehnat nějaké to ochranné sklo, protože o ten displej mám celkem strach.

Michálek1245

Já jsem měl docela problém s tím, kolik stojí doplňkové služby jako třeba výměna skla Apple Watch. Ale pak jsem objevil tenhle web https://iwatchser­vis.cz/znacky/ap­ple/ a zjistil jsem, že u nás ve městě chtějí akorát tak s každým vydrbat. Takže moje recenze na starší Apple Watch je pozitivní. Fakt mě ty hodinky baví a přemýšlím, že jak vyjdou nové, to by mělo být někdy letos na podzim, tak že si je koupím a trochu zmodernizuju výbavu. 😉

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.