zjentek

Je vůbec možné, aby podobnou solidaritu člověk zažil jen jednou za 86 let?

Video v čase 1:35 a do konce>>>https:/­/www.novinky.cz/kri­mi/clanek/dva-dny-uklidu-a-domov-seniorky-postizene-tornadem-je-k-nepoznani-40364622#dop_­ab_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.sznhp.box&dop_req­_id=wAUwGQTF8dY-202106280503&­dop_id=40364622&sou­rce=hp&seq_no=1&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

Odpovědi
L.G.

No to je solidarita, lidi posílají to, co doma nepotřebují jen pro to, aby obdarovali příjemce poplatně dle svého úsudku, dárce samozřejmě má nejpřesnější představu, co potřebuje anonymní příjemce, tak ať se bavíme zjednodušeně, jinými slovy na tvrdo, kolik lidí si sáhlo při těchto představách na vlastní cash, to najednou slzy vysychají, je mi líto, ale takhle to bohudík budí dojem na mě, to hraní si na pomáhání by měl vážně „někdo“ zarazit, drahé promo za zkažené okurky, jménem všech postižených tímto typem daru „děkuji“, a to bydlím v Brně, dobrý pocit ukrást místo regulérně získat danajským darem, sorry, sorry, jednou ten Himmlerův rozkaz o likvidaci českého národa bude snad mít někdo chuť dotáhnout až k reálným výsledkům, to je zase moje poselství všem těm, co to s tím předstíráním fakt přehánějí 👎.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.