quentos

Záleží na kontextu, v němž je použito. V uvedených příkladech v pořádku je (jinak už bychom ho přeformulovali…).
(Pozn. – spojky samy o sobě nejsou větné členy, proto ta úprava.)

Další odpovědi
Kepler

Mluvnicky to v pořádku asi je, ale pokud by to bylo možné, snažil bych se takovému spojení vyhnout. Zdá se mi to takové nelibozvučné, ale to je jen můj dojem.

mosoj

To víš že je to v pořádku. Celý život to slýchávám a používám. Oni by nejraději, kdybys to hútoril po americku.