autacek

Je takový koronavir pro vládu z dlouhodobého hlediska požehnáním?

klady vs. zápory

Odpovědi
Alesh

Tak jistě, ideální je držet lidi ve strachu, tím je můžeš snáz ovládat. A jinak jim je buřt, že jde ekonomika do pr…, oni to ze svého platit nebudou. Stačí podmazat důchodce a máš vyřešeno. Ideální stav, hotové požehnání.

mosoj

Jo jo, ubožák k pohledání. A na tom jaký máš charakter nezmění nic, ani případné smazání. To ti prostě již zůstane navždy. Nakonec většina zdejších uživatelů tě již prokoukla.

Drap

Určitě neni, ba spíše naopak.

ahojkos

Další strádající „herec“ z divadla na mizerce?

mosoj

Alesh pozor, žilka praskne na to tata. Ano vím, koho budu volit a ví to mnoho dalších. Na rozdíl od tebe mám starost o své děti a vnoučata.

Alesh

Máš starost o sebe, kdybys měl starost o vnoučata, tak se určitě té současné vlády nezastáváš. Takže neplácej nesmysly.

autacek

@Alesh Přesně, kdo má starost o děti a vnoučata, nemůže schvalovat na jejich úkor, jen ku vlastnímu prospěchu, zadlužení této země na řadu generací.

elkon

Chováš se jako pako, kdybys používal hlavu, tak z tebe takové hovadiny nevypadnou.