Rokio

Je pravda, že vám uživatelům Odpovědi.cz dělám ze života peklo?

Můžete mi napsat, jak to zvládám, když to dělám pouze přes internet, a to písemně?

Odpovědi
cappuccino

ne

Ne, nedelas. Chvili mi trvalo, nez jsem prisla na to, ze jsi nemocny. Ted uz k tobe mam jiny pristup. Nudis se, sem se chodis bavit a upozornit na sebe.
Jen se divim, ze nevyuzivas nekde jinde sveho potencialu. Vsimla jsem si, ze mas dobrou cestinu. Mohl bys delat korektora. Uz te to nekdy napadlo?
Namisto toho se zabyvas blbostmi.

zjentek

jiný názor

Nepotěším tě, nezvládáš to. Ještě nejsi dokonalý.

plebs

jiný názor

Hele Roki naproti některým skoro politikům jsi mílius

Lgee

některým ano

quentos

ne

Jsi nám úplně ukradenej, smiř se s tím. Máme tě u řiti.