12kolemjdouc

Je pravda ze tlusti lide s nepeknym oblicejem jsou lidi kteri neznaji stud?

Mel jsem tlustou ucitelku ktera mela nepekny oblicej. Musela hodne jist v detstvi. Clovek ktery hodne ji prestoze ma nepekny oblicej je clovek ktery nezna stud. Je to nenasytny clovek.

Odpovědi
elkon

Hovadina.

Tuisenim

Mám se stydět, za to jak vypadám nebo za to co potají dělám druhým pod rouškou lží?

Justin1

Proč by to tak mělo být? Někteří tlustí lidé znají stud, stydí se za to, že jsou tlustí.