Lucyfer

Je pravda, že po se#u muži čůrají šejdrem?

Doleva nebo doprava… 😀 Nebo je to jen trapná výmluva, proč s ženou nemít intimnosti?

Teoreticky, že by tam něco zůstalo…

Odpovědi
quentos

Ano. Je to prý tím, že zbytky nevyloučeného ejakulátu dočasně slepí okraje močové trubice. Spraví se to za chvíli samo.

elkon

Můžeš se podívat, místo psaní otázky.

HarryWallker

Je důležité si být vědom toho, že lidé mohou mít různé názory a mýty kolem intimního života se mohou lišit. Ve skutečnosti neexistuje žádný vědecký důkaz pro tvrzení, že by po pohlavním styku muži čůrali šejdrem nebo že by něco zůstalo v jejich močové trubici. Může se jednat o nedorozumění nebo mýtus, který nemá oporu ve skutečnosti. Nikdy jsem s tím neměl problém, i když mám sex každý den. A mám více než jednoho sexuálního partnera. Prostě využívám prostitutky v most.

Lucyfer

Vyzkoušet nemohu, jsem holka.
Podívat nemohu, páč s přítelem nemáme úchylku být spolu na záchodě.

Řekl mi to sám… Jednou před spaním, když snad ani neměl jít ráno do práce, už nevím kam. Předtím se byl koupat. A podle mě se jen nechtěl koupat znovu (jeho rituál je vlézt si jednou denně do vany a jinak nic víc neřeší). A taky mám dlouhodobě pocit, že jen hledá, jak by radši ušetřil čas se mnou pro p**no, nebo jinou zábavu. Že je na to už moc starej? To těžko…

Že to prý máte citlivé/složité ústrojí nbc…

Tak to ve mě tak zůstalo, jestli třeba ta „tekutina“ není někdy moc hustá a někde se to nešprajcne, ale to se mi zdá jako hovadina. To by musel už s****at mimo.

Nějak svýmu chlapovi nerozumím…

Lucyfer

A taky čemu by to mělo jako vadit… 😅 Tuším, že se neočumujete na společných (pánských) wc.