jirka F

Je opití ženy ve společnosti z důvodu dostání do postele primitivní čin?

Podle mě to udělá akorát blbec.

Nejlepší odpověď
Hlada

c) mám jinou odpověď

A jen podřadná osoba se nechá opít.

Další odpovědi
Disraeli

c) mám jinou odpověď

Ano i ne. „Mravnou“ ženu/dívku záměrně neopije, a když už, tak ji díky tomu nedostane do postele. I opilé ženy mají své zábrany (tedy mohou mít). Opilá dívka nerovná se „tutovce.“ Ale to už záleží na konkrétní dívce.
A jinak je tohle běžná taktika, ale člověk se nemusí ani moc snažit. Vejdeš do baru/na párty a tam takových bude… a plno z nich už opilé, nadržené a věř, že plno z nich tam přišlo i kvůli tomu. Nesmí se jednat o zneužití situace a ženy, ale o využití „příležitosti,“ kdy je žena v důseldku alkoholu povolnější.

Že opilá žena je snadnější cíl, není žádným tajemstvím ani překvapením. A když někteří vyhedávají jen sex (což je v promiskutiní společnosti běžné), tak tohle je celkem časté. Proč asi chodí kluci balit holky do baru a na různé párty… tam se (většinou) nehledají budoucí přítelkyně, ale „jednorázovky.“
Ať se to ostatním líbí nebo ne, tak to je. A mně se to taky nelíbí. Primitivní je to z pohledu toho, že jsou ovládáni sex. pudem, ale z pohledu činu to zase až tak primitvní není. Mnozí vyhledávají jen sex (nebo halvěn sex) a netají se tím. Pak není nějaký důvod vidět to jako primitivní čin. To už spíš celkově způsob života, se kterým nemusíme souhlasit a který se nám nelíbí. Samozřejmě takoví muži/kluci nejsou většinou žádní gentlemani…

Postmaster

a) ano, protože

rychle nabyl a rychle pozbyl

Pepa25

a) ano, protože

Dokonce může jít o znásilnění, pokud muž zneužije bezbrannosti ženy způsobenou intoxikací.

elkon

a) ano, protože

Ano a jen slaboduchá žena se takto nechá opít.

Justin1

a) ano, protože

Žena má mít možnost se rozhodnout, kdy s kým chce do postele jít. Nemá být degradována na objekt, který nemůže projevit vlastní vůli.

xiperio

a) ano, protože

paul1

a) ano, protože

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Disraeli

*jednorázovky

Pepa25

kriminolog a instruktor sebeobrany Pavel Houdek:
„Je pro mě šokující, že většina mladých žen vlastně neví, co je znásilnění, že nevědí, že přestože jsou třeba opilé nebo omámené a někdo s nimi má sex, aniž by s tím souhlasily, i to je znásilnění. Řeknou si jen: „Byla jsem hloupá, opila jsem se, je to můj problém.“ Není to „její“ problém, nikdo nesmí zneužít takové indispozice. Obávám se, že je pořád „normou“ i mezi teenagery svou holku opít, aby „dala“. A to je ultimátně špatně. To se nedělá, to je za hranou. Každý desátý pachatel znásilnění je mladší osmnácti let.“
zdroj citace – rozhovor: https://denik­n.cz/6666/nik­do-mi-to-nebude-verit-budu-za-kravu-myty-a-fakta-o-sexualnim-nasili/

Disraeli

Bacha na „zneužití“ a „využití“. Zneužití/znásil­nění – bez jejího svolení nebo vědomí (kde se nerzolišuje jen, jestli je při vědomí, ale i jestli je mentálně sebe-vědomá -tzn. psychicky zdravá anebo vyspělá). Využití – když chlap využije situace u opilé, povolné rozhoďnožky (způsobené alkohlem). Samozřejmě nesmí být v bezvědomí a úplně bezsmyslu, ale když je holka tak opilá, že MŮŽE ztrácet zábrany a je povolnější, tak je to taky její „chyba.“ A nejedná se o žádné zneužití. Vyjímka by byla leda tehdy, kdyby ji do pití něco přimíchal, bez jejího vědomí ji zdrogoval nebo jí násilně nutil se opíjet (a tohle nikdo nedělá).
Co si budem, vždycky je to o sexu i o jeho vyhledávání a provozování.
Opít holku, „aby dala“, není zneužití, ale využití. Tedy pokud s tím pak ta holka souhlasí a je při smyslech. K opíjení se sama uvolila a to, že je díky tomu pak povolná a sama pak „dá“ po pár lichotkách nebo dotycích, není znásilnění…

Pepa25

Tak podle české lidové moudrosti je prý „me too“ blbost, ze chvíli bude potřeba informovaný souhlas se sexem a podobné kraviny, přitom celé je to o tom, že v současném vyspělém světe je na položenou otázku jasná odpověď. Když tu předvádíte obhajobu opíjení žen, aby „daly“, tak bohužel musím konstatovat, že jste zase jste u mě klesl o kus níž …

Disraeli

…já to neobhajuji ani neříkám, že je to tak dobře. Ale nezákonné to není a znásilnění taky ne.