_136

Je nějakým způsobem důležité vědět čas svého narození?

A pokud ano kde mohu zjistit čas svého narození pokud to půjde? Diky

Odpovědi
elkon

Pro běžný život není potřeba. Možná by mohl být záznam na matrice.

Aura

Snad jen pokud se zabýváš astrologií a chceš si nechat uděla detailní horoskop. ;) V rodném listu to není? Kdyžtak určitě na matrice.
V rodném listu to asi opravdu není, ale já to doma mám napsáno, ale je to nějaký jiný list, nevím teď který. Nějaká lékařská zpráva, snad porodní list nebo něco takového.

Hufnágl

Ty jsi ze zkumavky? Proč se nezeptáš rodičů nebo prarodičů?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.