iRoadz

Je možno studovat dálkově střední školu bez vyúčního listu v okolí Olomouckého kraje?

Je mi 16 let a plánuji ukončit Střední školu, kvůli neschopnosti zžít se s kolektivem. Není to poprvé co se mi tohle stalo, již jsem měl takové problémy na základní škole. S rodiči jsme se dohodnuli, že mě nechají ukončit studium této školy v případě, že si udělám maturitu jinak. Další denní studium už nechci zkoušet, protože nechci riskovat, že zase budu mít problém s kolektivem. Děkuji.

Odpovědi
Schluker

Nevim, jestli je dobry napad studovat dalkove, kdyz nezvladas elementarni vyhledavani na googlu. Odpoved je ve zdroji.

Zdroj: https://www.stred­niskoly.cz/obo­ry/olomoucky-kraj/?typ_stu­dia%5B%5D=sm&d­ochazka%5B%5D=22

jahoda lol

samozřejmě, že je. Je to možné skoro všude, jen to bude náročnější pro tebe :))

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.