_136

Je běžnou praxí odjíždět od benzínky bez řádného zaplacení za benzín či naftu, které jsem si natankoval?

Nejlepší odpověď
Rokio

Není to běžné. Je to krádež.

Další odpovědi
Schluker

Ne.

elkon

To nemůže normální člověk myslet vážně. Je to trestný čin.

Drap

Ne, neni to běžné.

Postmaster

A co zavést platbu dopředu a bude klid!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

Postmaster: U některých benzínek to tak funguje v nočním provozu. Poloautomatické tankovací pistole, až když zaplatíš, nebo necháš udělat kartou předautorizaci, Ti obsluha uvolní tankovací stojan na daný limit. Po natankování vrátí přeplatek, nebo v případě karty, zaúčtují reálnou cenu. Natankovat přes zálohu Ti stojan nedovolí.

Schluker

@elkon: to by byl mozna tak u nakladaku, u osobaku to bude prestupek :)