elkon

Podělím se o jinou zkušenost.

Podle výsledků práce, jednotlivých subjektů. Případně také podle osobností, které stranu vedou a jak vystupují. Nějaké primitivní řeči o koblihách jdou mimo mě, to jsou jen kecy lidí, kteří nemají svůj rozum a jen papouškují hospodské kecy. Ale sami nemají co říci.

Kepler

Jsem stálým voličem té strany a předem rozhodnut.

Mc Merkurion

Podělím se o jinou zkušenost.

… nerozhoduji se těsně před volbama, ale celý období … všici jsou stejní, a jde jim jen o koryto, takže jsou mi celé volby ukradený, totáč se nevrátí a víc nepotřebuju …

df

Podělím se o jinou zkušenost.

Je úplně jedno, která strana vyhraje. Celou Evropu řídí Evropská komise, kterou nevolil žádný občan EU. Národní vlády zde nehrají roli. Ty zde prosadí pouze to, co chce či dovolí parta z Bruselu.

autacek

Podělím se o jinou zkušenost.

Kdo dá koblihu a slíbí navíc dvě stovky k důchodu, ten má můj hlas.

Butters_xD

Jsem stálým voličem té strany a předem rozhodnut.

Hufnágl

Jsem stálým voličem té strany a předem rozhodnut.

Ano, vždy volím ANO.

led

Ankete chýba možnosť inej odpovede. Máte 6 možností, tak je dobré ich využiť.

Hufnágl

led
Co bys napsala, kdyby byla založená i „jiná“ odpověď?