dust8

Jakým stylem vyděláváte sáček čaje ze šálku či konvice, aniž byste si pokapali stůl/podlahu před vhozením do koše?

Nejlepší odpověď
Hufnágl

Konvici přisunu těsně ke dřezu, vytáhnu sáček a hodím do něj. Potom sáček vymačkám a bez nějakého kapání vhodím do koše.

Další odpovědi
anonym

Při přelévání ho držím v ruce a pak ho nad dlaní vyhazuju.

nyjono

Vymačkám přebytečnou tekutinu nad šálkem nebo konvicí a do koše vhezuji už jen vlhký.
Mám ploché „kleště“ k tomuto účelu.

Justin1

Sáček nevydělávám, vydělávám peníze.

Sáček obvykle přesunu lžičkou na pokličku od konvičky, ještě nad konvičkou ho vymáčknu a potom ho v pokličce přenesu do odpadků.

quentos

Mám hned u konvice k tomu určený plastový hrnek – jen na sáčky od čaje. Když jich v něm několik uschne, vyhodím je pak najednou.

paul1

Pomůže malý talířek, nebo poklička, která se podloží pod sáček. Nebo ho nad šálkem vymačkat a tak přenést.

zjentek

Abych nepřišel o určité množství čaje, vymačkával jsem ho nad šálkem či konvicí. Dělal jsem to tak léta a vždy si spálil prsty, byla to těžká doba. Dnes jsem se podobných útrap a především zanášení organismu MIKROPLASTY zbavil tak, že jsem se vrátil k čaji sypanýmu, stejně jako za komunistické éry, kdy mně nechutnal pytlíkový Pigi čaj a jiný pracujícímu člověku nebyl finančně dostupný.

elkon

Kdo není dřevák, nemá problém. Nenapadlo by mě, ptát se na takovou hloupost.

marci1

Vyluhovaný sáček čaje odkládám na podšálek. Pomoci nitě a lžičky se snažím sáček nad hrníčkem „vyždímat″, aby na podšálku nezůstalo velké množství čaje. 🙂
Vařím si ale převážně sypaný čaj.