Džanička

Jaký se dá koupit nejlevnější laser do dřeva pro domácí použití?

Existuje nějaký třeba stolní na doma? Můžete vkládat i odkazy.

Odpovědi
David66

Třeba t-6 za 214569 Kč

Milan Jaroš

Zřejmě máte na mysli CNC laserovou gravírku (gravírovačku, řezačku). Ty se dají pořídit v rozličném cenovém rozpětí v závislosti na parametrech (kvalita/přesnost, výkon/rychlost, velikost, atd.)
Rozumné (pro domácí použití) se dají koupit za nižší desítky tisíc (viz např. mall.cz). Nejlevnější (pod 10 000 Kč) jsem našel na HTTPS://www.smajls-shop.sk/

Nedávno jsem si položil podobný dotaz a chtěl jsem zjistit jestli se mi vyplatí si něco nechat vygravírovat, nebo si pořídit CNC domů. A protože jsem o téhle problematice věděl tužku, chvíli mi trvalo, než jsem našel relevantní informace. Váš dotaz se mi zobrazil mezi prvními odkazy. Škoda že pánové museli dělat ramena a nemohli se o své enormní znalosti podělit nebo alespoň přidat odkaz ve smyslu “tady si o tom nejdřív něco přečti“.

Zdroj: https://www.smajls-shop.sk/

tanule

Ahoj :) Mrkni na https://kamite­ka.cz/cz/produc­ts mají hodně širokou nabídku laserů. Záleží na co přesně ho potřebujete a samozřejmě kolik jste ochotní investovat. ;) Ale myslím, že si tam určitě vyberete. Mají i různé typy na různé materiály.

Michálek1245

Taky moc nevím, jaká je ta kategorie laseru do dřeva pro domácí proužití? Jako CNC laserový řezací stroj teoreticky koupíte za relativně dostupné peníze. Na druhou stranu je na to ale potřeba vybavená dílna a nějakým způsobem mít třeba i vyřešenou práci pro ten stroj. Jinak je to jenom hodně drahá a nákladná sranda do dílny.

gecco

Džaničko – co je to – „laser do dřeva pro domácí použití“?
😉