Rokio

Jaký je rozdíl mezi dovolenou a výletem?

Odpovědi
Kelt

Tak to je normální otázka. Dovolená je doba, kdy nemusím pracovat, chodit do zaměstnání a udělám si libovolný program. Mohu někam odcestovat do vzdálených zemí a tam být třeba 14 dní. Tam si mohu chodit na výlety. A výlet si mohu udělat i třeba v sobotu, že někam pojedu autem, autobusem, vlakem, prohlédnu si krajinu, památku a vrátím se.

malinak812

Já určitě dovolenou beru jako něco, kdy člověk jede pryč na delší dobu. Z výletu se člověk většinou vrátí ještě tentýž nebo druhý den. Pár takových výletů jsme letos přes léto podnikli. Různé toulky v přírodě a tak. Bylo to super po dlouhé době zase vypadnout z města. Jen jsem teda zjistil, že pokud budeme něco takového podnikat i příští rok, tak bych se měl lépe vybavit. Plno věcí, které bych ale potřeboval se dají sehnat třeba na https://armik.cz/ takže žádný problém.