hapiky

jiný důvod

Důchody jsou podhodnoceny.
Nejmenší důchod by měl být minimálně polovina s průměrné mzdy.

Další odpovědi
Ametyst

jiný důvod

Ceny všeho letí raketově nahoru. Důchodci nežijí ze slunečního svitu.

dudu

jiný důvod

Jako kompenzaci ztrát kvůli koronaviru stát uvolnil do ekonomiky až nekřesťanské peníze. Díky tomu úspory firem, živnostníků a domácností v ČR přesáhly na konci prvního čtvrtletí 4,3 bilionu korun. Od konce února 2020, tedy od začátku pandemie, tak objem úspor v ekonomice vzrostl o 499 miliard korun. Vyplývá to z výpočtů společnosti CRIF – Czech Credit Bureau.
Proč by něco drobků neměl obdržet také plebs zvaný důchodci.

L.G.

u voleb vzpomenou kdo jim přidal

plavcik

u voleb vzpomenou kdo jim přidal

Pepa25

u voleb vzpomenou kdo jim přidal

paul1

u voleb vzpomenou kdo jim přidal

xiperio

u voleb vzpomenou kdo jim přidal

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

L.G.

Získání voličstva přirozeně 👍🙂.

Ametyst

Jak jim získalo voličstvo zamykání zdravých lidí všech věkových kategorií ? Jediný, komu se podbízeli, jsou státní úředníci a státní zaměstnanci. Sedět doma za 100% platu a být na rozdíl od soukromého sektoru nevyhoditelný, kdo by to u voleb neocenil?

Pepa25

Nijak – proto také preference vládních stran strmě padají. A státní úředníky dost přeceňujete – ve skutečnosti stát (včetně všech neřpímých plateb) platí asi 450 tis. lidí https://neovliv­ni.cz/nku-loni-stat-postavil-34-kilometru-dalnic/, důchodců je násobek tohoto počtu.