IvkaH

Jakou zkušenost máte s výrobou nábytku na zakázku ? Bylo to vždy podle vašich představ ?

Odpovědi
Kepler

Zatím jsem si nechal udělat jen větší psací stůl se šuplíky a vysunovací deskou na klávesnici, vše bylo přesně, jak jsem si zadal a kvalita provedení byla velmi dobrá. Hodně ale záleží na konkrétní firmě, i když si myslím, že rozdíly nebudou moc velké. Nejlepší by bylo vyhledat si nějaké recenze.

paul1

Zkušenosti výborné, nebyl to tedy komplet nábytek, ale jen jednotlivé díly z masivu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

hjghj hvjf

Vážený pane, potřebujete půjčku ke konsolidaci svého dluhu? Potřebujete půjčku na financování svého podnikání? Fyzickým osobám a společnostem nabízíme zajištěné půjčky nebo prostředky za nižší úrokovou sazbu 2%. Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím; e -mail (Theodorejamesonfinance@gmail.com). Čeká na vaši odpověď co nejdříve. Pane Jamesone