IvkaH

Jakou máte zkušenost s výrobou nábytku na zakázku ? Bylo to vždy podle vašich představ ?

Odpovědi
elkon

Ano, pokud se na něčem domluvím, tak vím jak to bude vypadat.

Drap

Mám několik takových zkušeností a vždy jen ty nejlepší.

KratochKarel

Možná by bylo lepší upřesnit o jaký kus nábytku nebo sestavu by mělo jít nicméně s kým jsem byl spokojený a všechno bylo vyhotoveno přesně tak, jak jsme se domluvili, tak bylo přes nábytek Mikulik.

PetaKo

S kým mám výbornou zkušenost, tak je firma Jelínek. Dělali nám ložnici a byla jsem velmi spokojená, takže nám budou dělat i jídelnu. Mají moc pěkné návrhy a hlavně pracují s masivem www.jelinek.e­u/nabytek-z-masivu

majki636

Na kolik takový nábytek na zakázku přijde ?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

hjghj hvjf

Příspěvek smazán administrátorem.

IvkaH

Jednalo by se o obývací stěnu a šatní skříň. V případě spokojenosti pak i kuchyni.

Vercule

Pokud chceš kuchyni, tak to bych spíš doporučovala kouknout na to, jaké dělá tato česká firma. Máme od nich také kuchyni a s výsledkem jsme moc spokojení https://www.nabytek-mikulik.cz/