aevul

Jakou poruchu má člověk, který v psaném textu dává čárky proti všemu smyslu?

Nejlepší odpověď
Disraeli

Čím, víc, čárek,, tím, správnější, čeština. ;)

Další odpovědi
hard work

No on česky vlastně neumí nikdo. To ani nejde, pravidel je přespříliš a vždycky někdo někde udělá chybu. Psaní přehnaně čárek mi přijde jako vlastní styl nebo snaha se odlišit, nikoliv porucha. Jsou lidi, kteří záměrně porušují některá pravidla, protože jim připadají bezvýznamná.

aliendrone

Tipuji, že půjde o nějakého DYSBLBIKA. ;) :D :D

df

To je pokročilá čeština

VaclavZeman

Poruchu nemusi mit zadnou, ale je mozne, ze ma nizsi inteligencni kvocient. A rozhodne neni pravda, jak tu nekdo psal, ze cestinu neumi nikdo a pravidel je az moc. Je pravda, ze nektera pravidla (napr. velka a mala pismena v nazvech se menila v posledni dobe), ale rozhodne jich neni tak moc a nejsou tak slozita. Kazdy udela obcas chybu, sam s tim jako prekladatel mam zkusenosti (napr. nyni jsem mohl dat pred „jako“ a za „prekladatel“ carky, zalezi totiz na tom, co chci vyjadrit a to je vlastne na jazyku krasne, ne?) a nektera pravidla jsou sracky, ale to nemuzu detem rikat. Ackoliv jsem vystudoval i ucitelstvi ceskeho jazyka, tak ten nevyucuji. Tehdy jsem si ho vybral z nouze, protoze jsem se bal, co s ucitelstvim rustiny, kdyz v devetaosmdesatem Kocab vyhanel Rusy a ja si podaval prihlasku na fildu. Dekuju.

df

Čárek není nikdy dost

aliendrone

df>>> Tohle říkal i pingl Standa, který když viděl, že host má dostatečně nakoupeno, tak s každým dalším pivem připisoval na lístek rovnou 2 čárky. Poté co ho prohodili/prokopali skrze dveře na WC to již NEŘÍKAL. No, možná ano, ale nebylo mu rozumět a pak už nwm, páč si ho odvezla sanitka. ;) :D :D