Smack

Jakému či kterému jídlu se vyhýbáte, protože víte, že tělu nedělá dobrotu?

Omezené potraviny.

Jakému jídlu se vyhybate, že víte jak to tělu nedělá dobrotu?

Nejlepší odpověď
Gonfaloniér

Sladkému, smaženému.
Včetně slazených nápojů.

Další odpovědi
elkon

Nemám problém jíst cokoli, pouze nejím jídla, která mi nechutnají. Třeba koprovku, nebo rajskou.

Emefej

Becherovce. Po té mi bývá opravdu hodně špatně.

da ny

Obecně:
Kvasnému, lihovému octu 8%. zrajícím a plísňovým sýrům (konzumuji výjimečně). Banánům (jen zřídka), pomerančům. Rostlinným a ztuženým tukům.
/He¬*a, Ra*a, Fl**a, I*a, palmový tuk/olej).
Sojovému mléku a dezertům, podzemnici olejné (jen trochu, kolem Vánoc).
Kukuřici konzumuji též, jen výjimečně. To je z těch nevhodných, až nebezpečných
potravin, asi vše. :D
A průmyslově zpracovaným potravinám:
https://ceskoz­drave.cz/prumys­love-zpracovane-potraviny-proc-omezit-jejich-konzumaci/
https://www.cti­doma.cz/hobby/pru­myslove-zpracovane-potraviny-seznamte-se-s-latkami-ktere-urcite-v-jidelnicku-vynechat
aj.

Malvína

Nevyhýbám se ničemu. Obecně známá jídla jakožto nezdravá jím v menším množství a nedopřávám si je každý den.