FlAsh_7

Jaká je dobrá cena pro kvalitní hodinky střední třídy?

Odpovědi
Jiří Bohumil

Chtělo by to „definovat“, jaké jsou podle Tebe hodinky střední třídy a jaké by měly mít funkce. Pokud jde o klasickou funkci timewatch, třeba zlaté s diamanty, nebo o smartwatch.:-)
Já mám různých hodinek více. A mám taky jedny tak „chytré“, že se s nimi dá i telefonovat, SMSkovat, nahrávat, fotit, přehrávat mp3, BT a hromadu dalších funkcí. Mají vlastní SIM kartu a mikro SD kartu. A pokud se jedná o cenu, tak jejich cena byla doslova „úděsná“. Celých 250,– Kč.:-)))

zjentek

30k – nižší střední třída. (; ((;

Vercule

Nedávno jsem hledala hodinky pro celou rodinu. Našla jsem nabídku carneo a musím teda říct, že ta je perfektní. Kvalitní, nabušené hodinky seženete kolem 2 tisíc, což je za tu kvalitu opravdu skvělá cena.

TominkaFuky

Hele, mají ty hodinky i děti? Já právě hledám a na carneo jsem se dívala :) No, mají GPS lokalizátor a zajímalo by mě, jak je tato fukce spolehlivá :)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.