TechLili

Jaká je chemická reakce, při které se tvoří AlO z bauxitu či kryolitu?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Existuje jen JEDINÝ tvor, který by (možná) zvládl syntézu oxidu HLÍNATÉHO (pokud by se nejednalo o výhradně plynnou fázi za vysokých teplot) a tím je alchymista Kepler. A protože se ode mne nakazil hamounstvím, tak ti to nejspíš neprozradí. ;) :D :D

Jinak upřímnou soustrast s podmínkami, ve kterých žiješ. Ale neboj nic, i k tobě jednou dorazí elektřina, počítače, internet a s ním i strýček Google, který o syntéze Al2O3 z bauxitu ví snad VŠECHNO. ;) :D :D

Další odpovědi
quentos

Pěkná.