Kelt

Jak zjistit volajícího, který neodpovídá, když zvednu sluchátko?

Tak mi každý den někdo volá a když se ohlásím, neslyším na druhé straně nic, jen běží čas. Samozřejmě, že telefon vypínám. Když telefon nezvednu, objeví se mi zpráva o zmeškaném hovoru. Je to české číslo, respektive čísla s předvolbou 420. Nebo to mám zvednout a nechat , třeba dotyčnému nezáleží na korunkách. Máte podobné zkušenosti? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… je to automat, zkouší funkční čísla, po chvilce hovor skončí …

Další odpovědi
Kepler

Někdy se to dá zjistit na https://www.kdo­mivolal.eu/212235164?­isSearched=True
nebo na https://www.vyh­ledatcislo.cz/cis­lo/123456789 Nežádoucí čísla blokuju.

quentos

Takových serverů, jež uvádí Kepler, je hromada, takže než zkoušet jeden po druhém, je lepší to číslo hodit do Googlu (ale do uvozovek a nejlépe ještě omezit hledání na české stránky, když si jste jist, že nevolá cizinec).

elkon

Zablokujte si to číslo.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.