Lgee

Jak zamknout mobil?

Existuje na android nějaká aplikace která dovolí mobil používat maxinalně 3 hodiny denně. Nebo jak si to nastavit, a po nastavení aby to platilo az dalsi den? Diky

Odpovědi
Pepa25

Ano, existuje hodně takových aplikací v rámci rodičovské kontroly. Přímo Google má Family link, kdy rodiče nastavují dětem limity třeba ty 3 hodiny denně.

Postmaster

Nejlepší je mobil zamknout do trezoru to je jistota desetinásobku!

elkon

Nastav si stopky (máš je v každém mobilu). Až to pípne, tak mobil vypni, jak snadné.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.