Rokio

Jak vysoké IQ člověk potřebuje, aby úspěšně zvládl maturitu?

Myslíte si, že stačí IQ 80 bodů, nebo je to málo?

Nejlepší odpověď
jirka F

IQ nemá moc vliv na to, aby člověk složil maturitu. Dříve jsem z maturity vyšiloval a na třídním srazu jsem podle povídání těch kteří mají maturitu zjistil že záleží na štěstí a taky na myšlení a schopnost se učit.

PS: Kdybych to mnel brát podle tvého tak IQ 80 stačí ke složení maturitní zkoušky.

Další odpovědi
_Bůh_

Stačí

Viktorie II.

Nemusí mít vysoké IQ, stačí, když je tatínek sponzorem určitě školy.

Justin1

U maturity není zkoušeno IQ. Tam se zkouší, jak si maturant nastudoval látku.

Aisen

Dle tabulky IQ hodnot z nějakých stránek tak 90–100, jak moc to je směrodatné, nevím.