Oskarsson

Jak vypadá v praxi taková práce bookmakera sázkové kanceláře? Co za schopnosti a vzdělání k tomu člověk potřebuje?

Ahoj,

podle jakého klíče jsou vybírání boomakeři pro sázkové kanceláře? A pokud bookmaker v sázkovce nastaví kurz zápasu, který vyjde úplně opačně, co to pro bookmakera znamená?

Odpovědi
Drap

Dobrý odhad, kombinanční um. Když nasadí opačný kurz může hodně prodělat. Myslím, že většina z nich se podílí i finančně.