mosoj

Jak to, že bezvodé pisoáry nezapáchají?

To je jenom půl pravdy. Ta druhá polovina je docela překvapující, alespoň pro mne.

http://bezvody-pisoar.cz/cz/

Nejlepší odpověď
Drap

Nezapáchají proto, že většinou mají nainstalovanou protizápachovou vložku a zápachovou uzávěrku..
Nepřipadá mně na tom nic překvapivého. To je přece dávno již známá pravda. Moč je v podstatě kromě toho, že je sterilní a lze s ní desinfikovat rány, i bez zápachu. Až po setkání se vzduchem, popřípadě vodou začne zapáchat. To věděli velmi dobře i naši předci a používali často čerstvou moč jako desinfekci. Donedávna to používali i horníci v uhelných dolech.

mosoj

No ona nezapáchá po setkání se vzduchem, ona zapáchá až když se v ní začnou množit bakterie. Jinak jsi to doplnil až po mé poznámce. Po bitvě každý generálem!!!!!

Drap

Doplnil jsem až ses podivoval. Otázka nebyla o tom co tě překvapí ale o tom, proč nezapáchá. A na to jsem ti odpověděl. Proč dáváš pouze otázky, na které znáš předem odpověď? To se nás tady přezkušuješ?