Muzzle987

Jak to mají kluci s první schůzkou a ozve se mi vůbec ještě někdy?

Psala jsem si s klukem, co se mi líbí na intru, přičemž jsme se domluvili na první schůzce. Chtěl, abych mu napsala číslo pokoje, a že se na mě přijde podívat. Tak jsme se domluvili a on ten den přišel, asi 20 minut jsme si povídali s tím, že to bylo fajn, já byla z něho hodně nervózní. S tím, že jak jsme se bavili tak říkal, že se teď budeme vídat na chodbě a že se teď už známe. Od té doby jsme se neviděli a ani mi nenapsal, tak trochu doufám, že mi třeba napíše za týden v ten den jestli může přijít nebo něco, ale nevím. S ním to bylo fajn, jen pořád myslím na to, jak mi je za mě trapně, že jsem byla tak nervózní. Nevím, jak mě vidí on. Ale doufám, že napíše nebo že přijde, když zná číslo mého pokoje. Samozřejmě vím, že nemůžete vědět, jak to vidí on a tak, ale tak mi třeba jen napište do odpovědi, jestli si myslíte, že se ozve nebo přijde, anebo ne.

Odpovědi
elkon

Když bude mít zájem, tak se ozve.