jirka F

Jak to děláte o Vánocích, aby vás starší děti neviděly dávat dárky pod stromek?

Dost by mně to zajímalo.

Malým dětem nosí samozřejmě dárky ježíšek.

--
Jak to děláte o vánocích aby vás starší děti neviděli dávat dárky pod stromek?

Odpovědi
Kepler

Odvedli jsme je k babičce na návštěvu. Bydlela nedaleko. Mně samotného mamka mydlila ve vaně. Podle toho jsem poznal, že k nám právě zavítal Ježíšek.

quentos

Teď už nijak, ale sestru jsme vždycky nějak odlákali, typicky třeba na záchod…

elkon

Starší děti už to neřešily.

Drap

Vždy tak aby to neviděli. Když jsem měl děti v tom věku, tak jsme chodili vždy před večeří na procházku. Na hřbitov a po okolí se podívat, jestli už někde chodil Ježíšek a kde dal stromeček. Když jsme se vrátili, tak jsme se navečeřeli a když se otevřeli dveře, tak tam byly dárky i stromeček.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.