Lgee

Jak to chápete?

Někdo píše „Je to jen o tom Komu a co věříš“

Jakože jen komu nebo komu a v co?

Odpovědi
Mravenec

Může být komu co věříš. Když je nějaký blázen co vypráví bláboly, nevěříš mu nic. Obchodníkovi něco věříš a něco taky ne.

Themeansar

Dítě věří rodičům a rodiče nevěří dětem o tom to je

Dochy

Bacha:
„Komu a co“
„komu a v co“
Jsou dvě zcela různá tvrzení. A ano, je důležité si dát bacha na to „komu a co“ věříš.
Sousedovi holubáři a pěstiteli klidně budu věřit co se týče zahrady. Ale co se týče politiky, je podle mně zcela mimo a radši s ním toto téma probírám jen velmi okrajově a opatrně. Je to bezpečnější.