zjentek

Jak to bude tak nějak vypadat, až si nečekaně dobro došlápne na zlo?

dobro až si nečekaně došlápne na zlo.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Bude to ze začátku vypadat tak, že vlivní lidé začnou mluvit pravdu. Masmediální polobohové ji kupodivu už nebudou moci potlačovat a měnit, a zveřejní ji. Potom se teprve něco začne měnit. Protože pokud jsou lidé jako žampiony držení ve tmě a krmeni hnojem, nemůže se nic zlepšit.

Další odpovědi
Drap

Dvě holčičky hodná a zlá stáli na mostě a plivaly na lidi kteří chodili dole. Hodná holčička se trefil třikrát, a zlá jenom dvakrát, Tak zvítězilo dobro nad zlem.

elkon

Zase hulíš? Vypadá to tak.

Themeansar

Budeme přesunuti do virtuální reality, kde nebudeme mít těla a bude to jako hrát počítačové hry ve kterých ze hry není žádný užitek.

Zdroj: https://gvkb.cz/je­nom-pravda-a-laska-vas-vysvobodi-z-konzumniho-ocistce/

zjentek

Elkoň nesmol. Jsem smrtelně vážný. A nauč se psát velká písmena na začátcích vět, nikdo to za tebe neudělá.

elkon

Vážný dotaz vypadá jinak. Tohle je blábol.

zjentek

A jak vypadá vážný dotaz podle Elkoně? Mám rakovinu, co s tím?