Školníšprtka

Jak slavíte tento rok Velikonoce?

Nejlepší odpověď
dudu

S použitím videohovorů jsem uskutečnil virtuální pomlázku našich dcer a vnuček. Manželka, kterou jsem vymrskal v duchu tradic se ihned inspirovala, že nově budu pomocí videa navštěvovat také svoji oblíbenou hospůdku. Prý alespoň neporuším vládní nařízení. Takže mám „po žížalkách“.

Další odpovědi
Tabea

Stravím je na Odpovědi.cz, protože lepší program mě nenapadá.

paul1

V podstatě jako minulé, většinou jsme doma, i návštěv máme minimum. Jíme, koukáme na TV, potom PC a potom zase TV 😁

Drap

Úplně stejně jako každý jiný rok a léta minulá.

quentos

Doma, zmladit jsem se „vydal“ povětšinou jen členky rodiny.

Kelt

Skvěle jsem se vyspal. Od 23:00 do 8:30. Zacvičil jsem si, vysál, uklidil pokoj, našel nabíječku na mobil, kterou jsem pokládal za ztracenou. Takže jsem fyzicky i duševně vyrovnaný. No a k obědu byla svíčková a zásob jídla je pro dnešek dost. Vnuk dostal dva balíčky sladkostí, Já jsem negativní na Covid, zítra noční směna. Před chvílí volala vnučka babičce, tak asi vše dobré.

Mirek Darvas

Nijak vláda to zakazuje

zjentek

Po poledni budu malovat.

nyjono

Stejně jako loni a předloni.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

nyjono

Mirek Darvas > vláda zakazuje třeba oslavit doma? Co ti brání?

Mirek Darvas

Já jsem kluk, já je jak mám slavit, když rodiče je neslaví