dust8

Jak si vysvětlil zamčené dveře u podniku, který má mít otevírací dobu?

Nejlepší odpověď
autacek

Prostě tak, že je zavřeno. A možná už nadobro. A díky naší státní politice, kdy každého podnikatele apriori považují za zloděje, se tomu ani moc nedivím.

Další odpovědi
elkon

Otevírací dobu mají všichni, jestli ji dodržují je věc jiná.

Ametyst

Přišla na ně kontrola a nedopadlo to dobře, nebo onemocněla obsluha, nebo je to jen pračka špinavých peněz, co nemusí usilovat o zákazníka.

Kepler

Buď nemůže najít klíče, nebo se totálně zhulákal. Nebo obojí.

Hell News

Že se tam dějí nepěkné věci.