_136

Jak by se dala celkově ohodnotit kvalita veškerých výrobků z Ruska jak z komunistického režimu, tak z moderní doby?

Odpovědi
anonym

Pod vládou komunistického režimu žádné Rusko neexistovalo.

autacek

Plyn a ropa dobrý, teda až na výjimky. A pak snad už jen ruská zmrzlina (vtip).

hapiky

Za socíku byly tyto stupně kvality: Výrobky špatné, průměrné, dobré, vynikající a sovětské.

quentos

Komunistický režim ještě nikdy nikde nebyl, tak těžko posoudit.

plebs

Před 80 lety Špagin 41 na př. ležel několik dnů v bahně ve vodě a byl schopen opět střelby, T 34 možnost oprav v polních podmínkách a Stalinovi varhany z těch měli skopčáci nepředstavitelnou hrůzu.
Nyní VA 111 zabiják lodí, RS 24 Jars, 955 ponorka, S 400 a i T 90. Nejsem proruský fanoušek, ovšem pro případný napadení Ruska je vše nastaveno počítači i když ještě svolení dá několik lampasáků / je otázkou pokud dojde k planému poplachu zda nebudou lampasáci ovínění vodkou / v USA má ještě president kufřík s tlačítky na Kima, Čínu, Rusko a Irán /.
Pokud má někdo iluze jak bude Rusko poraženo, pochybuji dle mého odhadu vítěze nebude.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.