Nika29

Jak se zbavit špatného pocitu ze schůzky?

Dnes jsem byla venku s jedním klukem, nebylo to rande, šli jsme si jen popovídat. Ten kluk se mi líbí, a asi jsem doufala, že i já jemu. Povídali jsme si, měli jsme si co říct. Doprovodil mě domů.
Ale když jsem byla doma přepadl mě pocit smutku, chtělo se mi brečet. Proč? Čím to je, když podle mě ta schůzka dopadla dobře? Už se vám to někdy stalo? Potřebuji pomoc

Nejlepší odpověď
Alesh

To jsou hormony a únava k tomu. Neřeš to, vyspi se, ráno to bude ok, uvidíš.

Další odpovědi
dubraro

Máš za sebou asi velké emocionální vypětí, na to některé ženy reagují pláčem, i když samotná událost byla pozitivní. Odpočiň si a pak se nad tím zamysli znovu.

Kepler

Jistě, stalo se to i mně. Špatného pocitu ze schůzky se nezbavuj, poslouchej své instinkty a srdce. Já jsem se kolikrát neposlechl a taky že to stálo za h…

autacek

Dej tomu ještě jednu šanci a uvidíš. :)

Tulačisko

Možná jsi očekávala víc? Netlačit možná na svoje očekávání…Je to pak asi dost o komunikaci mezi vámi – a ten smutek je asi v normě – měla jsi z toho dobrý pocit z té schůzky a ona pak skončila , tak možná nějaká obava jestli se v tom neskrývá? Ale nemusíš se asi obávat, asi se setkáte ještě ne?
Mně se stávalo něco podobného…