Rokio

Jak se vám líbí tento vtip o Pepíčkovi?

Přijde učitel do třídy a říká žákům,:" Ták děti, třída má 15m2 a sluníčko sem svítí pod úhlem 200. Kolik je mi let? Děti vyděšeně mlčí. Akorát v poslední lavici se přihlásí Pepíček a povídá,:" Prosím 40." „Správně, jak jsi to spočítal Pepíčku?“ „No já mám bratrance a tomu je 20. A táta říká, že je poloviční debil.“
zdroj: tondakala.cz

Nejlepší odpověď
Drap

Obdobu tohoto jsem slyšel už před 60 léty a od té doby ještě mnohokrát. Zajímavý vtip pro žáky 1 třídy ZŠ

Další odpovědi
EKSOT123

Vtip se mi velice líbí, znám ho už delší dobu. Ale ty první dvě číslovky máš nějaké divoké.

Cvrčák

No hotový majstrštyk.

Čecho_slovák

Ne.

elkon

Opět trapný humor.

Justin1

15 metrů čtverečních je na školní učebnu dost málo. A co je ten úhel 200? Azimut 200 stupňů?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

EKSOT123

By mě zajímalo, komu se to nelíbí, jak podle vás vypadají „dobré“ vtipy. Podle mě Pepíček z dostupných vstupních informací vytřískal maximum, vědec by to nezvládl lépe…

Čecho_slovák

Justin1, vždyť je to vtip, blbý vtip.