Postmaster

Jak řešit konfidenty ve virtuální realitě?

Cizinci o nás říkají to, že jsme národem konfidentů, bohužel nikde nejsou objektivní statistiky o tom, kolik má každý národ konfidentů a jak veliká je jejich aktivita, navíc se konfidenti snaží o to vystupovat pod přezdívkami nebo používají cizí jméno a cizí doklady. V bibli je Jidáš Iškariotský klasickým konfidentem, který za peníze udal Ježíše Krista.

Nejlepší odpověď
Kelt

Jiná odpověď

Jak může někdo o někom říct, že je to takový a takový národ, člověk a pod. A pokud jsme národ konfidentů, tak by mělo být uvedeno statisticky, kolik to má být v %. Určitě to není 100 %.

Další odpovědi
Drap

Jiná odpověď

Jak řešit? Neřešit

zjentek

Jiná odpověď

Dokud bude možné hromadit majetek bez omezení stropem (hranice chudoby vs. hranice bohatství/nenaž­ranosti), budou existovat taky fízlové.

Ametyst

Jiná odpověď

Pokud se už zase utahují šrouby, mizí svobody, lidi se rozdělují na dva a více druhů, a represemi a omezováním občanů se zadělává na korupční prostředí, udavači budou mít žně.

Lgee

Nejsme národem konfidentů

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Ametyst

Stojí za to podívat se na diskuzi o svobodě slova na sociálních sítích. Poslanec Patrik Nacher zorganizoval jednu takovou ve sněmovně. Zúčastnili se i členové Spolku za obranu svobody slova. Vyplynuly zajímavé věci: Maďarsko i Polsko mají stočného důstojníka na vládní úrovni, který jedná s korporáty jako Facebook, Instagram ap. U nás se tyto firmy chovají jako na dobytém území, a nikdo se nedovolá ani slyšení, natož řešení problému s blokací účtu nebo vymazáním, demonetizací apod.

Ametyst

Oprava: styčného důstojníka:-)