Kryšpín

Jiná odpověď

Přeruším hovor aniž se zatěžuji blábolem

Další odpovědi
Edison

Jiná odpověď

Jak kdy a jak s kým. Když nemám čas, jsem „neurvalý“ až hnusný. Když mám čas a slyším něžný ženský hlásek, dělám, že poslouchám a pak mluvím o něčem úplně jiném, nesouvisejícím, buďto dělám blbého, nebo ji zcela otevřeně zvu na rande, nebo zcela otevřeně i k sexuálním hrátkám… A děsně se u toho bavím.

briketka10

Jiná odpověď

Zeptám se čeho se hovor týká.

A když mi říkají kolik bych „jinde“ ušetřila.
Povím jim, že jsem spokojena se svými
dodavateli a slušně se rozloučím.

Frogman

Jiná odpověď

Cizí čísla vůbec nezvedám. Maximálně se na netu pak podívám, od koho ten hovor byl. V drtivé většině to jsou opravdu nějaké „výhodné“ nabídky, o které nemám zájem.

Hlada

Přeruším volajícího a s díky odmítnu s tím, že to už mám vyřešeno

Slušně přeruším s tím, že by se mnou ztráceli čas, protože mám sazby fixovány a popřeju hezký den a ať se daří.

Jan Kunčar

Jiná odpověď

Řeknu, že v nejbližší době se chystáme předat dům synovi a do té doby žádné změny dělat nebudeme.

jirka F

S díky odmítnu bez odůvodnění

dubraro

S díky odmítnu bez odůvodnění

Co nejrychleji.

aliendrone

Jiná odpověď

  1. Červený symbol pro ukončení hovoru.
  2. Číslo okamžitě uloženo do blacklistu.

NĚKDY (velice, VELICE zřídka, když mám náhodou čas a náladu) ovšem předstírám, že „jsem se chytil na udičku“ – kladu otázky, obdivně „achám“ nad fantistickou nabídkou, dloooouho se rozmýšlím a pak…

Je mi líto, ale moje astroložka mi vypracovala horoskop, ze kterého plyne, že po následujících 9 měsíců mi hvězdy nepřejí, takže nemůžu v tomto období provádět jakékoliv náročnější finanční akce, než zaplatit u pokladny v krámě. Máš slyšet to lapání po dechu na druhé straně! Beru to jako „dobrý skutek“ veřejnosti, někomu jsem ušetřil promrhaný čas. ;) :D :D

novaky

Jiná odpověď

POZNAT NEPŘÍTELE. Tel. kontakt na tebe má hodnotu od 1 do 7Kč. Dostaň se pod jedna. Hnusota, típání, výmluvy, omluvy .. nepomáhá. Říci třeba toto „jo a to mě fakt zajímá“.. a pak jít třeba na nákup. Netípat. Telefon položený na stole bude mluvit ještě dlouho a ten člověk na druhém koci drátu ztrácí čas a pak napíše hodnocení " tohle je takovej čůklient a já ztratila půl hodiny s nikým. Tomuhle nikdy NEVOLAT" Jsem míň než jedna a nestydím se za to.