_136

Jak poznat nebo rozeznat fanatika od normálního člověka?

Odpovědi
elkon

Chorobně „zažraný“ pro určitou věc, Nekouká vpravo ani vlevo.

Postmaster

Láska dělá z lidí fanatiky

plebs

Občas sledovat některé politiky zvláště když se blíží volby

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Disraeli

Je příliš horlivě nadšený pro jednu věc. Může o ní často mluvit, hádat se o tom, zaníceně vyprávět. Čiší z něj zaujatost, neobjektivnost. Taky hlavně zlost, nenávist a podobně (i když ne nezbytně). Irelevantně reaguje, poslouchá jen sebe, když se baví „o tom svém.“
Ale pokud si částečně uvědomuje jaký je a nechce aby to na něm někteří poznali, tak když nepřijde na dané téma, tak to má něm nemusíš poznat a může se jinak chovat docela normálně.
I když to může být takový všeobecný fanatik, který ani nedokáže uvažovat a mluví jen o tom stejném. Buď něco přehnaně chválí (zbožňuje, uctívá to) nebo to agresivně napadá (nenávidí to).