mudrc

Jak poznáme, že je podnik v krizi, klíčové ukazatelé ?

co značí ukazatelé ROE, ROI, ROA ?

Nejlepší odpověď
hanulka11

zde si o těchto ukazatelých přečtete co vás zajímá

Zdroj: http://www.bu­sinessvize.cz/fi­nancni-analyza/ukazatele-rentability

Další odpovědi
lexx

ROI – return of investment (návratnost investic) také romská občanská iniciativa,
podnik je v krizi když odcházejí dlouholení zaměstnanci, manažeři, meziroční pokles obratu a tvorby zisku, rozprodej majetku a zrušení části podniku, opožděné výplaty, špatné vztahy na pracovišti…těch doprovodných jevů je víc

Ing.internet

Selský rozum: Komunikace mezi zaměstnanci, lidi, peníze, odbyt zboží, vztah k zákazníkům, místo sídla firmy, vedení, systém.

Jakub Tlapal

Můj podnik taky prošel vloni krizí a poznal jsem to hned. Propadly se objednávky, reklamy nefungovaly tak jako dřív atd. Těch faktorů bylo hodně. Nechtěl jsem to ale vzdát, tak jsem si našel společnost, která mi pomohla firmu restartovat a teď se snažím na 120%, abych o firmu nakonec stejně nepřišel.