Kepler

Jak nejraději vítáte Nový rok?

Nejlepší odpověď
jirka F

Jinak

Pozorování souhvězdí a ohňostrojů.A nově i vydržet,bdít do rána,ačkoliv minulý silvestr jsem,vydržel bohužel jen do 3:35 h.Letos to dám jó držte mi palce.

Další odpovědi
Edison

Neslavím to

Není co slavit…

dudu

V kruhu přátel nebo rodiny

Malvína

V kruhu přátel nebo rodiny

Nejlepší společnost mám!

nyjono

V kruhu přátel nebo rodiny

A na českých horách.

Drap

Jinak

.

peterd108

V kruhu přátel nebo rodiny

zjentek

Sám

…v trenyrkach, a tilku!

Muffz

V kruhu přátel nebo rodiny

Nejradši bych to prospal, je to normální den jako každý jiný. Bohužel jsem v rodině jediný s takovým smýšlením, takže tak.

replicator

Jinak

Pochvaluji se jak se mi podařilo přežít do dalšího roku. Potom se podívám ven jak se AQI zvedlo z 20 na 200 a jak mi pes rozkousává dveře.

hapiky

V kruhu přátel nebo rodiny

Všichni vítají nový rok, ale co když je to nastaveno tak, že nový rok vítá Vás, pozemšťany!

Edison

JirkaF: nesmysl… Dohromady to fak nejde… Pozorovat noční oblohu a svítit si na ni? Ses zbláznil? Já se těším na blackout… 😁