Postmaster

Jak nebýt dlouhodobě diskriminovaným malým chudým národem?

Nevěřím televizi a politikům věřím jenom tomu co si z více zdrojů ověřím, a tak jsem dospěl k tomu, že jsme dlouhodobě systematicky diskriminovaným národem, jsme menšinou, které je globálně diskriminována, na světě je dneska 7 885 222 700 lidí a nás je jenom 10 700 000 a to jsme se v roce 1993 ještě rozdělili na dva malé národy.

Odpovědi
Disraeli

Jiná odpověď

Velikost a počet obyvatel s tím nic nemá… nemusí mít. Srovnej Švýcarsko (míň obyvatel, menší rozloha), Lucembursko, Lichtenštejnsko, Dánsko, Nizozemsko, Estonsko, Bahrajn, SAE, Omán, Kuvajt (do irácké okupace), Brunej, Bhútán nebo i Monako a další.
Oni nejsou diskirminováni a to jsou menší než my, ať už rozlohou, nebo počtem obyvatel. A my taky ne, jen tu není podpora podnikání a je tu na hov*o vedení už pěkne dlouho, včetně vedení ekonomiky.
Chce to pořádnou vládu nebo spíš kvalitní politický systém (a úplně jinou formu vlády).
Diskriminovaný kým vůbec? Jde to všechno zevnitř, ne zvnějšku. Vypadá to vždy podle systému jaký to má uvnitř, nastavení pravidel atd. Navíc „diskriminace“ je v tomto případě naprostý nesmysl…
Pořád jsme na tom celkem dobřem, na to, že jsme postsocialistický stát, tak jsme (oproti) jiným jakžtakž dohnali (doháníme) zapád, jak se tak říká. Srovnej třeba Rusko, takovou gigantickou zemi a elký počet obyvatel, ale mít tam jiný politický systém a volný trh, tak jsou dnes někde jinde, než se za těch 30 let dostali…

Tady pidi státy, ale celkem bohaté: https://www.lu­i.cz/co-se-deje/15269-male-ale-tak-bohate-aneb-podivejte-se-na-top-10-nejmensich-zemi-na-svete-kde-stoji-za-to-vycestovat

paul1

Jiná odpověď

Vinou toho, že jsme tu měli „rozvinutý socialismus“ jsme se dostali mezi rozvojové krajiny a dodedávna tam ještě patřili (a možná ještě patříme?).

elkon

Jiná odpověď

Další zbytečné „cancy“.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Postmaster

Zajisti u všeho kontrolu kvality a úspěch se okamžitě dostaví, studoval jsem zániky; civilizací, kultur, organizací atd. za každým zánikem jsem našel jistě špatnou kontrolu kvality, jenom psychopat dokáže u knihy zajistit kontrolu kvality, a tak je i kniha kterou napsal dlouho populární.

Disraeli

Studovals kulové, trolíku.

Postmaster

Podle sebe každý soudí druhé, dej sem odkaz na svoji diplomovou práci a uvidíme jak jsi studoval

Disraeli

😂

Disraeli

Zapomněl jsem na souseda Rakousko.

Pepa25

Češi jsou dlouhodobě mimořádně bohatý a úspěšný národ, jeden z nejbohatších na světe.