Ondra Adamec

jak naznačit holce, že ji chci?

prosím poradte mně

Nejlepší odpověď
aliendrone

No, jestli ji chceš MOC, tak to někdy bývá OČIVIDNÉ. ;) :D :D

Další odpovědi
Gonfaloniér

„Naznač“ jí to tak, že ji to řekneš.
Jednoduše ji někam pozvi, zeptej se, jestli s tebou někam nezajde. Tím jí dáš jasně najevo, že se ti líbí. Nechoď kolem horké kaše, jinak tvoje nikdy nebude. Nikdo neumí číst myšlenky a náznaky si každý může vyložit jinak.
Zkus upřímnost a přímo jí řekni pravdu. Bývá to nejjednodušší. Zkus ji zpočátku něčím pochválit, zalichotit. Už tím si získáš její pozornost.

smtronoska

Vtip je v tom, že to holce nesmíš nikdy naznačit, protože chtít tě musí ona. Časem na to přijdeš sám a jednou mi dáš za pravdu. Chovej se k ní nadále jako kamarád a vyvolávej v ní pocit, aby si nebyla jistá, že je pro tebe tak důležitá.

quentos

Co třeba použít zdejší archiv. Taková otázka už tu byla stokrát.

elkon

Jestli umíš mluvit, tak jí to řekni.

Kelt

Tělo vysílá signály zřetelněji než je patrné z pouhých slov. Některé orgány se zvětšují mimo jiné i zorničky, zrychluje se dech. Zrak směřuje na dotyčnou, na různá místa jejího těla. Máme co dělat, abychom se jí nedotkli, dokud nám to nedovolí.

Justin1

Na chvíli se s ní pobav, na něco se jí zeptej, trochu se o ni zajímej, pomůže i být trochu vtipný. Potom řekni, že Ti bylo příjemné si s ní popovídat, a zeptej se, jestli se s ní můžeš zase někdy vidět a jestli si můžete na sebe vzájemně dát kontakty. Když bude souhlasit, tak až potom navrhuj něco konkrétního nebo aspoň slib, že se ozveš, ale ozvi se jí až s nějakým časovým odstupem (den až několik málo dnů), abys nepůsobil dojmem, že na ni moc spěcháš a na nic jiného než nani nemyslíš, a zároveň aby si setkání s Tebou ještě dobře pamatovala a nemyslela si, že jsi ji pustil z hlavy.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.