Jak navodit stav podobný opilosti bez alkoholu a drog?

Nejlepší odpověď
annas

Mít dostatek práce a podobné činnost, abyste nemyslel na to, jak se dostat do stavu, v němž se můžete chovat neadekvátně Možná souvisí s depresemi.

Ale našla jsem, že vám může stav „opilosti“ navodit optická iluze. Lepší než alkohol a drogy, ale nevím, zda i tak neubližujete svému zdraví.

„Pocit opilosti si můžete přivodit zcela zdarma, díky Internetu, YouTube a Humr.cz. Našli jsme naprosto dokonalé video s optickou iluzí, po jejímž zhlédnutí se vám na několik minut roztočí svět okolo vás. Pozor na otevřené i zavřené dveře. a další výhoda? Stav odezní bez opice.“

http://www.hum­r.cz/wow/video-opticka-iluze-kterou-muzete-pouzivat-misto-opijeni/

Další odpovědi
quentos

Zamilovat se nebo dělat něco, co vám dělá ohromnou radost.

led

Stav podobný opilosti môže byť (bez pachu a alkoholu v krvi) aj z únavy.
Napríklad bežec, plavec po absolvovaní náročnej dráhy, môže mať dvojité videnie, točenie hlavy, ledva sa „motá“

Kepler

Už jsem to téma nedávno nadhodil: šlehačková láhev + rajský plyn (N2O). Prý to fakt funguje. https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/da-se-zfetovat-ze-slehackove-lahve

Smackdown

Udelej si čaj z vajglů od cigaret.

dubraro

Úder do hlavy – otřes mozku.