miskovas

Jak napsat klukovi, že se mi líbí?

Ahojky, tahle otázka navazuje na ty minulé. Každopádně líbí se mi kluk ze Slovenska už pár let a chtěla bych ho kontaktovat, jen nevím co mu napsat.

Nejlepší odpověď
Reezo

Vztahy na dálku jsou na nic. Obzvlášť pokud se vidíte například jednou ročně. Pokud se neznáte a líbí se ti třeba jeho fotky na sociálních sítích, tak tady bych si dal pozor, jestli ten profil je v pořádku nebo ne.
Jinak u kluků se moc nevyplatí naznačovat, ale prostě říct líbíš se mi.

Další odpovědi
Drap

I když je ze Slovenska, klidně mu napiš česky: Líbíš se mě!

Postmaster

Najdi si někoho, kdo není daleko nežiješ na pustém ostrově

anonym

Ahoj, líbíš se mi.

marci1

Zkus si přečíst podobné otázky a odpovědi: 🙂
https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jak%20nap­sat%20klukovi%2C%20%C5%­BEe%20se%20mi%­20l%C3%ADb%C3%AD

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Justin1

Drap: Pokud to má být správně česky, tak „Líbíš se mi“ nebo snad ještě „Líbíš se mně“.

miskovas

@Reezo

Děkuju. Vztah na dálku jsem nemyslela. Ráda bych mu řekla co k němu cítím, ale stačilo by mi kdyby jsme byli aspoň do těch prázdnin v kontaktu, psali si jako kamarádi.

Reezo

Nejlepší co můžeš udělat je začít s ním nezávazně komunikovat, jestli o to ale bude vůbec stát.